ZIELONA STOPA FILANTROPA

W miesiącu wrześniu i październiku na rzecz projektu Fundacji Nasza Ziemia - "Zielona Stopa Filantropa", którego celem jest zwiększenie efektywności energetycznej placówek służących kształceniu i wychowaniu dzieci poprzez modernizowanie tych placówek zorganizowana została w naszej szkole zbiórka starych telefonów komórkowych. Ze swoimi telefonami komórkowymi postanowiło rozstać się 15 uczniów i nauczycieli. Telefony przekazano do Urzędu Miejskiego w Nowym Dworze Gd. (Wydziału d.s. ochrony środowiska), który był koordynatorem akcji w naszym powiecie. Za przekazane telefony w imieniu organizatorów pragniemy bardzo podziękować i zachęcamy do udziału w kolejnych akcjach na rzecz ochrony środowiska naturalnego organizowanych na terenie naszej szkoły.

Szkolny koordynator

mgr Monika Gurak