DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dnia 13 października 2014 roku w Zespole Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim odbył się uroczysty apel z okazji  Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości uczestniczyli: przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Nowym Dworze Gdańskim Małgorzata Wereszczyńska, komendant Państwowej Straży Pożarnej Krzysztof Ostasz, zastępca komendanta Komendy Powiatowej Policji Tomasz  Pawlak, prezes oddziału ZNP Danuta Stępniewska i inni zaproszeni goście.

W trakcie apelu wręczono Stypendia Starosty za wyniki z egzaminów zawodowych oraz coroczne Nagrody Dyrektora Zespołu Szkół nr 2 dla najlepszych pedagogów. Podziękowaniom kierowanym w stronę nauczycieli i pracowników szkoły nie było końca. Jedną z atrakcji spotkania była część artystyczna przygotowana przez uczniów. Wszyscy znakomicie się bawili. Zobacz i przekonaj się sam.