STUDNIÓWKA 2015

24 stycznia 2015 roku w Sali Konferencyjnej Kompleksu Służb Ratowniczych w Nowym Stawie odbył się Bal Studniówkowy klas maturalnych Zespołu Szkół Nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim. W imprezie udział brały klasy: 4 technikum informatycznego - wychowawca Małgorzata Popik, 4 technikum żywienia i gospodarstwa domowego - wychowawca Marzanna Trąbka, 4 technikum obsługi turystycznej - wychowawca Andrzej Majsterek oraz dyrekcja szkoły, nauczyciele, zaproszeni przedstawiciele klas trzecich i rodzice.

Bal Studniówkowy rozpoczął się o godzinie 1800. Przedstawiciele klas maturalnych dokonali uroczystego otwarcia. Podziękowano dyrekcji szkoły, wychowawcom oraz rodzicom za pomoc w przygotowaniu imprezy, a także za ich wkład w proces edukacji i wychowania przez cały czteroletni cykl kształcenia. Głos zabrała również pani dyrektor Zespołu Szkół nr 2 – Wioletta Przyborowska, która na zakończenie swojej wypowiedzi oficjalnie rozpoczęła Studniówkę 2015 zapraszając młodzież do poloneza. Układ choreograficzny tańca przygotowała pani  Magdalena Kozieł, nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół nr 2.

Po pierwszym uroczystym tańcu przedstawiciel rodziców, pani Ewa Loryś, wzniosła toast za udaną zabawę i pomyślność na egzaminach maturalnych oraz zawodowych absolwentów roku szkolnego 2014/2015, a następnie zaprosiła wszystkich na obiad.

Po obiedzie przedstawiciele klas maturalnych przedstawili przygotowany przez nich skecz - humorystyczne scenki z życia szkoły. Następnie rozpoczęła się zabawa przy muzyce w wykonaniu orkiestry QUATRO. Aby urozmaicić taneczną noc uczniowie mieli przygotowane jeszcze dwa występy - chłopcy z klasy IV TOT przedstawili muzyczne show o każdej z koleżanek swojej klasy, a uczniowie IV TI zaprezentowali charakterystykę każdego ucznia klasy, oczywiście z "przymróżeniem oka". O godzinie 2200 przy zgaszonych światłach na salę wjechał ogromny tort, który upiekła i zasponsorowała pani Dorota Jędo, rodzic uczennicy klasy IV TOT.

Uczniowie klas maturalnych kierują szczególne podziękownia: panu Jackowi Michalskiemu, Burmistrzowi Nowego Dworu Gdańskiego, za wsparcie finansowe studniówki oraz paniom: Renacie Kuhr, Jolancie Zagubin, Annie Zięciak i Dorocie Jędo, rodzicom uczniów, za duże zaangażowanie się w organizację Balu.

Tegoroczny Bal Studniówkowy był bardzo udany i wyjątkowy. Długo zapadnie w pamięci wszystkim uczestnikom.

Tegoroczni maturzyści z wychowawcami.