WARSZTATY TURYSTYCZNE

18 lutego, po raz czwarty w naszej szkole, zorganizowane zostało spotkanie z ciekawymi osobami, pasjonatami turystyki, podróżnikami.  W tym roku sobą zaproszoną była pani Agnieszka Mularczyk – właścicielka biura podróży „Izyda” w Elblągu. Spotkanie zostało przeprowadzone w formie warsztatów, na których uczniowie klasy II i III Technikum Obsługi Turystycznej, w zespołach kilkuosobowych, opracowywali programy imprez dla dzieci i młodzieży oraz przeprowadzali wśród  rówieśników kampanię reklamową dotyczącą swoich wyjazdów. Tworzyli także plan swoich działań oraz plakat promujący imprezę. Pani Agnieszka oceniała pracę każdej z grup, dzieliła się swoimi doświadczeniami dotyczącymi opracowywania programów imprez turystycznych oraz opowiadała o pracy w biurze podróży.

Organizator spotkań
mgr Magdalena Haftkowska