TARGI KOSMETYCZNE I FRYZJERSKIE URODA 2015

W dniach 4-5 październik 2015roku odbyła się już  18 edycja Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich URODA 2015 . Tak jak w roku ubiegłym miejscem skupiającym branże fryzjerską i kosmetyczną było Centrum Wystawienniczo - Kongresowe AMBEREXPO w Gdańsku.

Podczas tegorocznego wydarzenia w programie nie zabrakło licznych konkursów i mistrzostw a wśród nich:

• Konkurs Fryzjerski- HAIR DESIGN
  • FRYZJERSKIE SHOW, pokazy stylistów i najnowsze trendy
  • MERCURIUS GEDANENSIS - konkurs na najlepszy produkt prezentowany na targach
  • ELITE URODA SALON – konkurs o tytuł Najlepszego Salonu Fryzjerskiego Województwa Pomorskiego.

Podczas licznych wydarzeń, swoje umiejętności fryzjerskie zaprezentowały dwie uczennice Zespołu Szkół nr 2 Zasadniczej Szkoły Zawodowej z klasy III w: Żaneta Aleksiejuk oraz Klaudia Miler, która zajęła I miejsce – wyciskanie fal na mokro i III miejsce – fryzura wieczorowa z długich włosów.

Uczestnikom konkursu, a także Pani Dagmarze Kleszcz z zakładu fryzjerskiego: „Miejsce Aniołów”, która przygotowuje uczniów do wykonywania przyszłego zawodu  serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Kierownik Praktycznej Nauki Zawodu
mgr Gabriela Figacz