POWIATOWY DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Dnia 13 października 2015 roku w Zespole Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim odbył się uroczysty apel z okazji  Powiatowego Dnia Edukacji Narodowej. W uroczystości uczestniczyli: Przewodniczący Rady Powiatu Nowodworskiego - Jacek Gross, Starosta Powiatu Nowodworskiego - Zbigniew Ptak, przedstawiciel Zarządu Powiatu – dr Zbigniew Bojkowski i inni goście.

W trakcie apelu wręczone zostały nagrody Starosty Nowodworskiego i Dyrektora Zespołu Szkół. Stypendia za najwyższe wyniki egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe otrzymali uczniowie: Klaudia Dudek, Kamil Dyl, Katarzyna FilaMarcin Hanke, Krystian Krajewski, Michał Kropidłowski, Paweł Procyk, Anna Sieńko i Patrycja Szramka.

Podziękowaniom kierowanym w stronę nauczycieli i pracowników szkoły nie było końca. Jedną z atrakcji spotkania była część artystyczna przygotowana przez uczniów. Wszyscy znakomicie się bawili.