DEBATA - CZY MATEMATYKA JEST W ŻYCIU POTRZEBNA?

Dnia 17 grudnia 2015r odbyla się, w ZS nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim, debata matematyczna, której myślą przewodnią było pytanie "Czy matematyka jest w życiu potrzebna?"

Za tezą opowiedzieli się uczniowie klasy II TŻ i II TIM  w składzie: Dorota Orzechowska, Karolina Pażątka Lipinska, Sebastian Bartkowski i Jakub Wadowski. Przeciwko tezie klasy III TM i IIITIO: Adrianna Kozłowska, Agata Żurawska,
Śmielewski Damian i Szymański Patryk.  Rozpoczeliśmy od wysłuchania i obejrzenia przygotowanych prezentacji po czym rozpoczęła się zawzięta dyskusja. Nad całością czuwał moderator w osobie Karola Jędrzejczyka pilnując by dyskusja toczyła się właściwym torem.

Wierzymy, że przeprowadzona debata rozpocznie dyskusję w naszej szkole na ten jakże istotny temat. Dziękujemy wszystkim serdecznie za przybycie.

Debatę przygotowali uczniowie ZS nr 2 pod kierownictwem Pani Kamili Syrowskiej i Pana Andrzeja Majsterka.