SPOTKANIE SIECI DORADCÓW ZAWODOWYCH POWIATU NOWODWORSKIEGO

Dnia 16 grudnia 2015 roku w Zespole Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim odbyło się kolejne w tym roku szkolnym spotkanie sieci współpracy i samokształcenia (zespołu samokształceniowego) doradców zawodowych powiatu nowodworskiego. Uroczystego przywitania gości i otwarcia spotkania dokonała Pani Wioletta Przyborowska – dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim i koordynator sieci doradców zawodowych powiatu nowodworskiego.

Tematyka spotkania obejmowała poniższe zagadnienia:

• Doradztwo zawodowe dla osób z niepełnosprawnością- wystąpienie Pani Agnieszki Zborowskiej- doradcy zawodowego Fundacji Grupy Ergo Hestia na rzecz integracji zawodowej osób niepełnosprawnych.
  • Diagnoza doradztwa zawodowego w powiecie - analiza ankiet.

Spotkanie stanowiło doskonałą okazję do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk, stosowanych w codziennej pracy z uczniami.

Doradca zawodowy
mgr Gabriela Figacz