II MIEJSCE W WOJEWÓDZKIM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

14.09.2022 r. w Gdyni odbył się Wojewódzki turniej piłki nożnej o Puchar Komendanta Pomorskiej Wojewódzkiej Komendy Ochotniczych Hufców Pracy w Gdańsku. Udział wzięło 12 drużyn, w tym drużyna z Zespołu Szkół w Nowym Dworze Gdańskim.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Jędrzejczyk Łukasz, Chweściński Szymon, Lewczuk Alan z klasy 3cw, Zwoliński Mariusz z klasy 2sw, Świątek Karol, Łoś Dominik, Kalitka Przemek i Kleinszmidt Alan z klasy 2cw.

Po dwóch zwycięstwach z Bytowem i Lęborkiem, nasza drużyna zremisowała z gospodarzem Gdynia 2:2, co dało jej 1 miejsce w grupie i awans do półfinału. W półfinałach los ponownie skojarzył naszą reprezentację z Gdynią, którą tym razem pokonaliśmy 1:0. W finale przegraliśmy 1:3 z drużyną ze Słupska co dało naszej reprezentacji II miejsce.

Gratulacje dla drużyny Zespołu Szkół i jej opiekunów :)