WOJEWÓDZKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ - IV edycja o Puchar Komendanta Wojewódzkiej Komendy OHP w Gdańsku

Sukces naszych uczniów !

13.09.2023 r. w Gdyni odbył się Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej. Tradycyjnie odbył się na stadionie Rugby w Gdyni. W zawodach wzięło udział 12 drużyn z jednostek opiekuńczo - wychowawczych. Każda drużyna składała się z 8 zawodników oraz opiekuna.

Nowodworski OHP reprezentowali uczniowie Szkoły Branżowej Zespołu Szkół w składzie:
Mateusz Bartkowski, Piotr Jakubowski, Przemysław Kalitka, Alan Kleinszmidt, Kacper Książka, Dominik Łoś, Karol Świątek i Mateusz Zwoliński.

Nasi chłopcy w swojej grupie wygrali wszystkie mecze i zajęli pierwsze miejsce :)

W fazie play off nasza drużyna trafiła na gospodarzy OHP Gdynia i po ciężkim boju mecz zakończył się wynikiem 1:1. Zwycięzce wyłoniły rzuty karne, w których padł wynik 10:9 dla gospodarzy.

GRATULACJE !!!