NOWY PROJEKT W ZESPOLE SZKÓŁ

Zespół Szkół w Nowym Dworze Gdańskim wraz ze Szkołą Podstawową nr 2 oraz Żuławskim Ośrodkiem Kultury został laureatem konkursu: "Bardzo Młoda Kultura 2020 Pomorskie. Edycja wiosenna".

Otrzymaliśmy dofinansowanie na realizację projektu Anny Wysockiej (Zespół Szkół w Nowym Dworze Gdańskim) - nauczycielki przedmiotów turystycznych, Anny Pająk i Agnieszki Zacharskiej (Sp nr 2) oraz Patrycji Paradowskiej (ŻOK) pod nazwą "Słowa w ruch".

Celem projektu jest wzmocnienie roli edukacji kulturowej przy współpracy sfer kultury i oświaty, uwzględniając obowiązujące ograniczenia i obostrzenia.

Realizacja projektu to cykl warsztatów ruchowych, językowych, literackich i plastycznych on-line pokazujących uczniom elementy kultury Indii, np. w oparciu o słowa klucze - nazwy pozycji z jogi - pradawnej formy relaksacji z kontynentu azjatyckiego.

Anna Wysocka
Zespół Szkół w Nowym Dworze Gdańskim