SPOTKANIE W RAMACH DNI OTWARTYCH FUNDUSZY EUROPEJSKICH DLA UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ

Dnia 07 października 2022 roku  w ramach IX edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich w Zespole Szkół odbyły się zajęcia, w których wzięli udział uczniowie klasy 4 TOŻ.

Podczas spotkania przedstawiciele Powiatowego Urzędu Pracy w Nowym Dworze Gdańskim w składzie: Pani Agnieszka Kołtek i Pani Magdalena Łykowska przeprowadzili spotkanie  na temat sposobów uzupełniania kwalifikacji zawodowych, bezpiecznych wyjazdów do pracy za granicą a także pierwszych kroków w podejmowaniu własnej działalności gospodarczej. Spotkanie stanowiło doskonałą okazję , by uzyskać niezbędne informacje dotyczące pozyskiwania środków unijnych a także dowiedzieć się z jakich programów w ramach Funduszy Europejskich możemy obecnie skorzystać.

mgr Gabriela Figacz