DZIELNI RYCERZE ZESPOŁU SZKÓŁ

Wraz z Rycerzami Kolumba, nasi uczniowie z Zespołu Szkół, uczestniczyli w wyjątkowym przedsięwzięciu.

Męskie zgromadzenie z siedzibą w Ameryce, które działa z potrzeby serca na rzecz potrzebujących, powołało oddział w Nowym Dworze Gdańskim.

Nasi rycerze zostali powołani do odpowiedzialnego zadania, którym było zakupienie żywności, odpowiednie posegregowanie oraz dostarczenie do rodzin poszkodowanych i wciąż znajdujących się na terenie Ukrainy.

Nieprzerwane walki, które niszczą miasta, upodlają i nie pozwalają żyć ludności Ukraińskiej, mobilizują NAS do działania. Nastał czas, kiedy to człowiek potrzebuje człowieka.

Kolejny raz mamy dowód na to, że RAZEM możemy więcej.  Cieszymy się, że mogliśmy stanowić mały trybik w Wielkiej MACHINIE POMOCY.

Uczniowie ZS
Katarzyna Oniszko