KONKURS NA PLAKAT - HEJT: NIENAWIŚĆ, KTÓRA ZATRUWA ŻYCIE LUDZIOM TAKIM JAK TY

Po raz drugi szkoła nasza przystąpiła do ogólnopolskiej akcji DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU (DBI), który przypadł w tym roku na 6 lutego, ale obchodzony jest w formie różnych lokalnych inicjatyw edukacyjnych do końca marca 2024 r.

W ramach obchodów DBI_2024 w naszej szkole zapraszamy wszystkich chętnych uczniów Zespołu Szkół do udziału w konkursie na plakat pod hasłem - "HEJT: NIENAWIŚĆ, KTÓRA ZATRUWA ŻYCIE LUDZIOM TAKIM JAK TY".

Praca konkursowa może być wykonana w dowolnej technice, np. malowana, rysowana, wyklejana lub za pomocą programu komputerowego.

Ważne jest, aby praca była samodzielna, pomysłowa i miała format A4, czyli 29,70 cm x 21,00 cm. Osoby, które zdecydują się na wykonanie plakatu przy użyciu programu komputerowego mogą oddać pracę w pliku.

Prace konkursowe należy składać do końca marca 2024 r. do:
pani M. Popik - pracownia komputerowa K2 lub pana A. Gieniusza - pracownia komputerowa K1.

Liczymy na Wasz udział i wielką kreatywność :) Atrakcyjne nagrody czekają :)

Nauczyciele przedmiotów informatycznych,
mgr inż. M. Popik, mgr A. Gieniusz