POWIATOWY KONKURS Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO Z ELEMENTAMI WIEDZY O KRAJACH ANGLOJĘZYCZNYCH

W poniedziałek, 11-III-2024 r., w naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego z Elementami Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych.

Do wzięcia udziału w konkursie zgłosiło się sześć drużyn: SP Kmiecin, SP Marzęcino, SP1 Nowy Dwór Gdański, SP Sztutowo, SP Stegna, SP Tujsk.

Konkurs składał się z 3 etapów: pierwszy etap polegał na wypełnieniu testu z pytaniami zamkniętymi i otwartymi, drugi etap polegał na ocenie wysłanych wcześniej tiktoków na temat zdrowego żywienia, etap trzeci polegał na odegraniu scenki, na której przygotowanie uczniowie mieli 15 minut.

Zaangażowanie uczniów szkół podstawowych z Powiatu Nowodworskiego przerosło nasze najśmielsze oczekiwania :) Poziom języka angielskiego również był bardzo wysoki za co bardzo serdecznie dziękujemy. Pomiędzy drugim a trzecim etapem nasi goście mieli możliwość zwiedzenia warsztatów szkolnych i wzięcia udziału w wielu ciekawych quizach dotyczących kierunków w Zespole Szkół.

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu:
Miejsce 1: Sp Sztutowo
Miejsce 2: Sp Tujsk
Miejsce 3: Sp Stegna.

Bardzo wszystkim serdecznie gratulujemy. Bez Was i Waszych Opiekunów realizacja konkursu byłaby niemożliwa.

Dziękujemy Staroście Panu Jackowi Gross za objęcie Honorowym Patronatem naszego konkursu, Pani Dyrektor ZS Ewie Pichola za wsparcie oraz kolegom i koleżankom nauczycielom za pomoc w realizacji naszego przedsięwzięcia. WELL DONE !

Dekoracja: Pani mgr Irena Mesinger.