GREEN DAY W ZESPOLE SZKÓŁ – OBCHODY DNIA ŚWIĘTEGO PATRYKA

Już w poniedziałek (18.03.2024r.) zapraszamy chętnych uczniów Technikum i Szkoły Branżowej na Dyktando z języka angielskiego. Zapisów można dokonywać w wiadomości Librus do Pani Ani Czerwińskiej, Pani Natalii Wróbel lub w Sali 9 i w6 – czas na zapisy jest do poniedziałku 18.03.2024r. do godziny 9:00.

Najlepsi w tej konkurencji, otrzymają nagrody i oceny z języka obcego :)

Ponadto, na długiej przerwie w poniedziałek (18.03.2024 r.) zapraszamy Was na quiz, na parterze w budynku głównym, za wykonanie którego otrzymacie złotą monetę :)

Tego dnia również, od rana, możecie szukać 10 zielonych kopert, w których znajdziecie tematyczne zadania do wykonania w języku angielskim. Z gotowym rozwiązaniem zapraszamy do sali w6. Za prawidłowe odpowiedzi otrzymacie ocenę z języka obcego i drobny upominek :)

Uwaga! Jeżeli znajdziesz już jedną kopertę – nie szukaj kolejnej, daj szanse innym, kopert jest tylko 10!

Udanej zabawy życzą:
mgr Anna Czerwińska i mgr Natalia Wróbel :)