Konkurs recytatorski

Dnia 19.04.2012 roku trzy uczennice naszej szkoły: Paulina Trznadel i Justyna Radziszewska z klasy 1 tż oraz Małgosia Loryś z klasy 1 tot wzięły udział w eliminacjach międzyszkolnych Powiatowego Konkursu Recytatorskiego o tematyce obozowej, wojennej i patriotycznej...

Przesłuchanie odbyło się w Zespole Szkół Nr 1 w Nowym Dworze Gdańskim. Konkurs adresowany był do dzieci i młodzieży szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych naszego powiatu.

Do następnego etapu, którym są finałowe eliminacje powiatowe, zakwalifikowały się m.in. dwie uczennice naszej szkoły – Małgosia Loryś i Paulina Trznadel. Dziewczęta przygotowywały się do konkursu pod kierunkiem polonistek – Małgorzaty Anusiak i Gabrieli Figacz.

Wyłoniony laureat konkursu wygłosi recytację podczas uroczystości rocznicowych Muzeum Stutthof.

Trzymamy kciuki za nasze uczennice!