Wigilia Powiatowa

W piątkowe mroźne popołudnie (14.12.2012) na placu przed Starostwem została zorganizowana po raz pierwszy Wigilia Powiatowa. Podczas uroczystości mieszkańcy Powiatu Nowodworskiego, mieli niepowtarzalną okazję skosztować tradycyjnych potraw wigilijnych, przygotowanych przez lokalnych przedstawicieli branży gastronomicznej i piekarniczo-cukierniczej. Oprócz tego pracownicy i podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej z Nowego Dworu Gdańskiego i Marzęcina oraz Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Nowym Dworze Gdańskim, przygotowali wystawy ozdób świątecznych. Członkowie Zarządu Powiatu w przebraniach mikołajów rozdawali drobne upominki. Wspaniałą oprawę artystyczną w postaci jasełek oraz koncertu kolęd zapewnili uczniowie Zespołu Szkół nr 1 i 2 w Nowym Dworze Gdańskim. Patronat medialny nad wydarzeniem objął Dziennik Bałtycki.