Bal Charytatywny dla Anieli i Daniela

Dnia 26 stycznia 2013 roku w Żuławskim Ośrodku Kultury odbyła się Wielka Impreza Charytatywna – zabawa karnawałowa pod hasłem - Pomagamy Anieli i Danielowi. Współorganizatorem balu był Zespół Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim reprezentowany przez Panią Dyrektor Wiolettę Przyborowską. Akcję wspierali nauczyciele i uczniowie z Technikum Informatycznego, (Kamil Dyl, Mateusz Zięciak) Technikum Obsługi Turystycznej (Weronika Bachur) oraz Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych (Czarnecka Katarzyna, Oleksak Martyna, Szczypińska Kamila, Begger Klaudiia, Rychert Kamila, Pażątka-Lipińska Karolina).

Podczas balu przyszli technicy informatycy przygotowali fotoreportaż i wykonali pamiątkowe zdjęcia gromadząc je na płytkach DVD. Dochód ze sprzedanych płyt zasilił konto fundacji, Kreatywna edukacja.

Natomiast technicy żywienia i usług gastronomicznych przygotowali dla uczestników karnawałowe przekąski.

Była to okazja dla uczniów, aby mogli zaprezentować swoje umiejętności zdobywane na zajęciach praktycznych w szkole.