Studniówka 2013

12 stycznia, na sto dni przed egzaminem dojrzałości, maturzyści naszej szkoły bawili się tradycyjnie na corocznej studniówce. Taka noc zdarza się tylko raz w życiu. Noc wypełniona tańcem, wspaniałą zabawą, obecnością osób, z którymi spędza się dużo czasu w szkole, noc, która ma być ostatnim szaleństwem przed maturą…

Hej matura... I tak o to pozostało nam mniej niż 100 dni do egzaminu maturalnego. Zaczęliśmy odliczanie w wieczór naszego najważniejszego balu. W tym roku bawiliśmy się w Nowym Stawie a organizatorami byli uczniowie Zespołu Szkół nr 2, Rodzice, Wychowawcy i Dyrekcja Szkoły. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 1800 tradycyjnym Polonezem i przemówieniem Pani Dyrektor Wioletty Przyborowskiej. Po przemówieniach nadszedł czas na niezwykły moment. Wychowawcy klas IV: mgr Anna Klepka, mgr Mirosław Kabza, mgr Janusz Więcek otrzymali podziękowania za blisko cztery lata wspólnej pracy, która – taką mamy nadzieję – zaowocuje dobrymi wynikami egzaminu dojrzałości.

Przy szampańskiej zabawie nie zabrakło również zdjęć oraz wybornego jedzenia. Zostaliśmy poczęstowani także pysznym tortem, który jeszcze bardziej osłodził nam zabawę. Bawiliśmy się do białego rana... Ten wieczór pozostanie już w naszej pamięci. Wspomnienia, zdjęcia z zabawy nie pozwolą nam o tym zapomnieć... Szkoda, że Bal Studniówkowy jest tylko raz w życiu.

Zapraszamy do galerii zdjęć.