Międzynarodowy Dzień Walki z Nikotynizmem

Dnia 21 listopada 2013 r. z okazji Międzynarodowego Dnia Walki z Nikotynizmem w naszej szkole odbyła się Szkolna Olimpiada pod hasłem: „NIE PALĘ, NIE PIJĘ, NIE ZAŻYWAM”, w której udział wzięli przedstawiciele klas drugich i trzecich technikum i ZSZ. Miejsce I zajął uczeń klasy 3 C Jarosław Bendyk, II miejsce ex aequo  uczeń klasy 3 TŻ Patryk Kaleńczuk i uczeń klasy 3 TI Rafał Ozon.

Dnia 04.12.2013r. uczniowie klasy 3 TŻ: D. Karczmarczyk, P. Kowalska, J. Radziszewska, M. Wójcik, klasy 3 TI: K. Górzyński, R. Ozon, klasy 2 TiM: B. Szatkowski, klasy 1 TŻ: P. Jurek zaprezentowali uczniom klas pierwszych spektakl poświęcony walce z nikotynizmem.

Podczas apelu zostały wręczone nagrody oraz dyplomy pamiątkowe zwycięzcom Szkolnej Olimpiady „NIE PALĘ, NIE PIJĘ, NIE ZAŻYWAM” ufundowane przez Radę Rodziców.

Ponadto nasza młodzież w holu szkoły miała okazję obejrzeć wystawę prac plastycznych poświęconą szkodliwości palenia tytoniu.

Organizatorzy,
mgr W. Odoom, mgr M. Gurak