Warsztaty z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej

W dniach 06–08 grudnia 2013 roku uczniowie ze szkolnej drużyny medyczno–sanitarnej (Patryk Rogacewicz, Patryk Piotrkowicz, Wojciech Sienkiewicz z klasy I TM oraz Rafał Zieliński z kl. II TM) uczestniczyli w Redzie w warsztatach pod hasłem: Zawody Przed Zawodami. Organizatorem warsztatów była Grupa Ratownictwa Medycznego z Wejherowa.  Uczniowie podczas zajęć teoretycznych i praktycznych, które odbywały się głównie w małych grupach, doskonalili swoje umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.  Tradycyjnie pod koniec warsztatów odbyły się tzw. Zawody przed Zawodami, drużyny walczyły o Puchar Przechodni Warsztatów. I miejsce, podobnie jak w roku ubiegłym, zajęła drużyna z PZS w Kościerzynie. Nasza drużyna zajęła III miejsce. Gratulujemy miejsca na podium i czekamy na kolejne sukcesy.

Szkolny organizator i opiekun młodzieży podczas warsztatów
mgr M. Gurak