POWIATOWA WIOSNA ROLNICZA NA TERENIE ZS2

26 kwietnia 2014 r. na terenie Zespołu Szkół nr 2 w Nowym Dworze Gdańskim już po raz drugi odbyła się Powiatowa Wiosna Rolnicza. Zostało przygotowane stanowisko promujące naszą szkołę, gdzie odwiedzający goście mogli zapoznać się z ofertą edukacyjną placówki. Na szkolnym stoisku powodzeniem cieszyły się przepyszne przekąski oraz bardzo smaczna zupa, którą przygotowali uczniowie Zespołu Szkół nr 2 pod nadzorem nauczycieli przedmiotów zawodowych gastronomicznych.

Pani Dyrektor Szkoły Wioletta Przyborowska przedstawiła obecnemu na festynie wiceministrowi rolnictwa Kazimierzowi Plocke oraz innym zaproszonym gościom bazę edukacyjną szkoły.

Powiatowa Wiosna Rolnicza zorganizowana została przez Starostwo Powiatowe i firmę ROLKOM. Podczas festynu zarówno dzieci, jak i dorośli przy dźwiękach muzyki uczestniczyli w zabawach i konkursach. Sponsorzy ufundowali ciekawe nagrody, które zostały rozlosowane wśród uczestników festynu. W imprezie wzięli udział także nauczyciele i pracownicy Zespołu Szkół nr 2.

Słoneczna pogoda sprzyjała dobrej zabawie. Festyn zakończył się późnym popołudniem. W rodzinnej atmosferze rodzice z dziećmi oraz przybyli goście miło spędzili czas.