WYRÓŻNIENIA DLA FRYZJERÓW

Podczas spotkania, które odbyło się 11 marca 2015 roku w Dworze Artusa w Gdańsku, przyznano nagrody i wyróżnienia dla Pracodawców i uczniów z branży fryzjerskiej. Na uroczystości swoją obecnością zaszczycili m.in. Marszałek Województwa Pomorskiego – Pan Mieczysław Struk, Prezes Pomorskiej Izby Rzemieślniczej Małych i Średnich Przedsiębiorstw – Pan Wiesław Szajda, Starszy Cechu w Nowym Dworze Gdańskim, właściciel firmy „STOLMACH” – Pan Piotr Łukasiuk oraz pracodawca i właściciel zakładu wulkanizacyjnego w Nowym Dworze Gdańskim – Pan Bogdan Szreder.

Podczas tego wydarzenia szczególne wyróżnienie przyznano Pani Dagmarze Kleszcz z zakładu fryzjerskiego: „Miejsce Aniołów”, która już od kilku lat przygotowuje uczniów Zespołu Szkół nr 2 do wykonywania przyszłego zawodu – zawodu fryzjera.

Na uroczystości nie zabrakło również wyróżnionych uczennic Zasadniczej Szkoły Zawodowej z klasy II w – Klaudii Miler oraz  III w – Nicoli Rzoski i Dominiki Oracz, które uczą się przyszłego zawodu w zakładzie fryzjerskim „Miejsce Aniołów” w Nowym Dworze Gdańskim.

Zarówno uczniom, jak i Pracodawcy – Pani Dagmarze Kleszcz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na szczeblu zawodowym.

Kierownik Praktycznej Nauki Zawodu
mgr Gabriela Figacz