Międzynarodowe Targi Turystyczne

21 października 2011 roku młodzież klasy I i II Technikum Obsługi Turystycznej uczestniczyła w edukacyjnej, programowej wycieczce do Biskupina i Poznania...

W muzeum Archeologicznym w Biskupinie uczniowie zapoznali się z codziennym życiem mieszkańców tej prasłowiańskiej osady. Głównym jednak celem wyjazdu było uczestnictwo w Międzynarodowych Targach Turystycznych Tour Salon 2011. To jedna z największych w Polsce imprez turystyczno-wystawienniczych. Młodzież nie tylko zapoznała się z ofertą marketingową wystawców, ale także mogła wymienić się doświadczeniami. Jednym z ciekawych gości imprezy był znany podróżnik, autor wielu programów i książek o tematyce turystycznej Wojciech Cejrowski.

Trasa z Nowego Dworu do Poznania była w całości pilotowana przez uczniów klasy I TOT, którzy w ten sposób stawiali swe pierwsze kroki w przyszłym zawodzie.

Wychowawcy,

Sylwia Kuklińska i Andrzej Majsterek