I EDYCJA NOWODWORSKICH TARGÓW PRACY

Dnia 16. 05. 2016 roku uczniowie z klasy: III Technikum Mechanicznego uczestniczyły w I edycji Nowodworskich Targów Pracy, które odbyły się w Sali Kinowej Żuławskiego Ośrodka Kultury w Nowym Dworze Gdańskim. Organizatorem a zarazem inicjatorem tego przedsięwzięcia był Powiatowy Urząd Pracy z Nowego Dworu Gdańskiego.

Podczas targów swoją ofertę zaprezentowali pracodawcy, działający nie tylko na terenie powiatu nowodworskiego, ale także przedsiębiorcy z Gdańskiego Obszaru Metropolitalnego.

Wśród wystawców można było znaleźć  takie firmy, jak: Secespol Sp. z o.o., Pemal S.A. Malborska Fabryka Obrabiarek, Stolmach , Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska „Maluta”, Przedsiębiorstwo Dróg i Mostów sp.z o.o  w Elblągu, Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Elblagu, DCT Gdańsk SA, Hotel Kahlberg w Krynicy Morskiej, Tristan Hotel&Spa w Kątach Rybackich.

Podczas targów uczniowie mieli możliwość zapoznać się z krajowymi ofertami pracy i ofertami pracy EURES, jak również skorzystać z konsultacji oraz profesjonalnego wsparcia pośredników pracy. Każdy z uczestników otrzymał dodatkowo materiały informacyjne.

doradca zawodowy
mgr Gabriela Figacz