Konkurs Bożonarodzeniowy

Dnia 14 grudnia 2011 roku z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zorganizowany został w naszej szkole Konkurs Bożonarodzeniowy w 3 kategoriach:

• dekoracja stołu wigilijnego (konkurs międzyklasowy)
  • stroik świąteczny (konkurs pracy indywidualnych)
  • karta świąteczna (konkurs prac indywidualnych)...

Prace indywidualne (stroiki i karty świąteczne) uczniowie składali w świetlicy szkolnej od początku grudnia, natomiast dekorację stołu wigilijnego uczniowie przygotowali w przeddzień konkursu, tj. 13 grudnia (do konkursu w tej kategorii przystąpiły klasy I Tż, II Tż, II Tot oraz III Tż). Zwycięzcy poszczególnych kategorii wyłonieni zostali w drodze głosowania – uczniowie wszystkich klas oraz nauczyciele 14 grudnia oddawali głosy na  najlepsze ich zdaniem prace. W głosowaniu udział wzięło 278 uczniów i nauczycieli naszej szkoły.

W kategorii dekoracja stołu wigilijnego zwyciężyła klasa III tż (119 głosów), II miejsce zajęła klasa II tot (94 głosy), III miejsce zajęła klasa II tż (43 głosy).

W kategorii stroik świąteczny I miejsce zajęła praca uczennicy klasy II w Patrycji Lamparskiej (43 głosy),  II miejsce praca uczennicy klasy I tot Sylwii Jędo (42 głosy).

W kategorii kartka świąteczna I miejsce zajęła praca uczennicy klasy III tż Barbary Borzestowskiej (66 głosów), II miejsce zajęła praca uczennicy klasy I tż Dominika Karczmarczyk (32 głosy).

Za zajęcie I miejsca w kategorii dekoracja stołu wigilijnego i za zajęcie I i II miejsca w kategoriach: stroik świąteczny i karta świąteczna uczniowie otrzymali dyplomy pamiątkowe i nagrody rzeczowe. Nagrody wręczyła Pani Dyrektor, Wioletta Przyborowska podczas Jasełek szkolnych.