SPOTKANIA Z RODZICAMI W ZESPOLE SZKÓŁ

Dnia 16 i 17 września 2019 r. odbyły się pierwsze spotkania z rodzicami w roku szkolnym 2019/2020. Pierwszego dnia spotkań w sali gimnastycznej rodziców uczniów klas pierwszych powitała pani dyrektor Wioletta Przyborowska.

Pani dyrektor w swoim wystąpieniu krótko scharakteryzowała kierunki kształcenia (czas trwania nauki, egzaminy zawodowe, maturalne oraz odbywanie praktyki zawodowej i zajęć praktycznych u pracodawców). Następnie przedstawiła kadrę kierowniczą szkoły, pedagoga szkolnego oraz wychowawców klas pierwszych. Omówiła realizację projektów „Warszawska – czas zawodowców”, „Erasmus+”, „Remont i modernizacja ZS2” oraz poinformowała o regulaminie i organizacji pracy szkoły, zwracając uwagę na zachowanie bezpieczeństwa i współpracę z rodzicami.

Po wystąpieniu pani dyrektor rodzice udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych na spotkania klasowe.

Drugiego dnia odbywały się zebrania z wychowawcami klas kontynuujących naukę. Tego dnia miało miejsce spotkanie Rady Rodziców, na którym ustalono plan pracy rady oraz plan finansowy na bieżący rok szkolny. Rada Rodziców zaopiniowała pozytywnie programy wychowawczo-profilaktyczny Technikum oraz Branżowej Szkoły I stopnia oraz propozycje dni wolnych od zajęć dydaktycznych.