TARGI PRACY BRANŻY IT - Future3

17 października 2019 r. uczniowie klas technikum informatycznego (1 ti4, 2 ti, 3 ti) uczestniczyli w największych technologicznych targach pracy branży IT w północnej Polsce - Future3.

Na targach zaprezentowało się 50 wystawców z branży IT.  Młodzież naszej szkoły miała możliwość zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy oraz mogła się dowiedzieć, które umiejętności są pożądane przez współczesnych pracodawców.

Uczniowie wysłuchali również prelekcji eksperta z zakresu nowych technologii, pana Mateusza Bilińskiego z niebezpiecznik.pl, na temat "Hackowanie w czasach automatyzacji".

Dużym zainteresowaniem cieszyły się wśród naszej młodzieży konkursy przygotowane przez wystawców, w których mozna było wygrać bardzo atrakcyjne nagrody, np. pendrive, koszulki, przyborniki, długopisy, torby.

Organizatorzy i opiekunowie,
D. Żulpo, S. Wyrzykowski, M. Popik, G. Figacz