Konferencja turystyczna

Konferencja pt." Jak połączyć prace z pasją?" - grudzień 2019

Dnia 11 grudnia w Żuławskim Parku Historycznym odbyła się konferencja pt. " Jak połączyć pracę z pasją?" zorganizowana przez Dyrekcję, nauczycieli oraz uczniów Zespołu Szkół.

Została ona podzielona na dwie części: panel krajoznawczy, podczas którego uczennice klas turystycznych: Marta Jaworska, Patrycja Jaros, Agnieszka Dziubek i Kinga Wójcik przedstawiły prezentacje na temat wybranych przez siebie zakątków świata. Część drugą stanowił panel branżowy, podczas którego wypowiadali się nauczyciele oraz pracownicy branży turystycznej na temat  poszukiwania pasji w zawodzie.

Na zakończenie zostały poprowadzone warsztaty z doradztwa zawodowego, uczniowie mieli również okazję zwiedzić wystawy Muzeum Żuławskiego Parku Historycznego.

Konferencja miała na celu wymianę doświadczeń, pomysłów, była również okazją do pogłębiania wiedzy na temat świata i turystyki regionalnej.