„TYTOŃ, NARKOTYKI, DOPALACZE, ALKOHOL – JAK SIĘ PRZED TYM BRONIĆ”

W dniu 05.03.2020 r. odbył się apel, na którym Samorząd Uczniowski ogłosił wyniki konkursu.

Uczniowie Zespołu Szkół w Nowym Dworze Gdańskim, za pomocą wykonanych własnoręcznie plakatów, przestrzegali przed zagrożeniami, które płyną z używania narkotyków, dopalaczy, alkoholu i innych używek. Każda praca zasługuje na uwagę, gdyż każdy plakat w inny sposób przemawia do odbiorców.

Wyróżnienie otrzymała klasa I TŻ 5: za oryginalne hasła reklamowe oraz pomysł wykonania pracy.

Miejsce trzecie za charakter pracy oraz  ogrom informacji , otrzymała klasa 3 SW.

Drugie miejsce za przedstawienie skutków zażywania i używania dopalaczy i innych środków odurzających , otrzymała klasa I TIM5.

Miejsce pierwsze za pomysł, technikę, estetykę, nietuzinkowe wykonanie pracy otrzymała klasa II TOT.

Klasy otrzymały dyplomy, nagrody rzeczowe oraz słodkości.

WSZYSTKIM KLASOM ZAANGAŻOWANYM W WYKONANIE PLAKATÓW SERDECZNIE GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY.