SZKOLNY KONKURS "TALENT SHOW"

W Zespole Szkół odbył się konkurs, w którym wzięli udział uczniowie prezentujący swoje umiejętności artystyczne.

Uczestnicy konkursu, za pomocą komunikatorów, przesyłali zdjęcia swoich prac i wykonanych projektów. Spośród nadesłanych wytworów, jury wyłoniło najciekawsze talenty, które zostały nagrodzone. Zarówno wszystkie prace jak i twórczość artystyczna, prezentowały wysoki poziom. Wysiłek włożony w wykonanie danego projektu, był ogromny. Przepiękne przedmioty, artystyczne fryzury, bajeczne wypieki, piękne obrazy przy mistrzowsko wykonanych utworach i wierszach, zachwyciły jury.  Wybór najlepszych prac był trudny. Czas w którym przebiegał konkurs, nie nastrajał do działania, ale pomimo to, uczniowie spisali się na medal, chętnie prezentując swoje dzieła.

WYNIKI KONKURSU SZKOLNY "TALENT SHOW":

„ŚPIEW” – Wiktoria Liss III SW,
„SZALONY OGRODNIK” – Zuzanna Firyn I TOŻ 4,
„FRYZURY” – Małgorzata Neumann III TOŻ,
„MALARSTWO” – Agnieszka Dziubek I TOŻ 4,
„WYPIEKI” – Małgorzata Neumann III TOŻ,
„RĘKODZIEŁO” – Zuzanna Giżyńska I TŻ 5,
„WIERSZE” – Kacper Giżyński II W 2.

Nasza SZKOŁA to MY i NASZE TALENTY, których nam nie brakuje.

ZWYCIĘZCOM SERDECZNIE GRATULUJEMY
I ŻYCZYMY DALSZEGO ROZWOJU SWOICH UMIEJĘTNOŚCI!!!

Opiekun SU,
Katarzyna Oniszko