ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021 / 2022

Dnia 01.09.2021 r. w Zespole Szkół w Nowym Dworze Gdańskim odbyło się rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022.

Rok szkolny rozpoczęło 565 uczniów, w tym 116 uczniów w klasach pierwszych w zawodach:

- technik mechanik
- technik informatyk
- technik żywienia i usług gastronomicznych
- technik organizacji turystyki
- kucharz
- sprzedawca
- mechanik pojazdów samochodowych
- stolarz, fryzjer i inne w oddziale wielozawodowym.

W uroczystości na sali gimnastycznej uczestniczyli zaproszeni goście: starosta nowodworski Jacek Gross, wicestarosta nowodworski Barbara Ogrodowska przedstawiciel zarządu powiatu Marcin Głowacki oraz uczniowie klas pierwszych technikum i branżowej szkoły I stopnia.

Uczniowie klas kontynuujących spotkali się w salach lekcyjnych z wychowawcami, którzy przypomnieli o procedurach postępowania i organizacji zajęć w czasie pandemii.

Dyrektor szkoły Ewa Pichola życzyła wszystkim uczniom rozpoczynającym naukę sukcesów w nowym roku szkolnym.