PREZENTACJA KIERUNKÓW KSZTAŁCENIA DLA TEGOROCZNYCH ABSOLWENTÓW ZESPOŁU SZKÓŁ

W miesiącu marcu i kwietniu 2022 roku tegoroczni absolwenci uczestniczyli w prezentacjach przygotowanych przez uczelnie wyższe, które gościły w Zespole Szkół, przedstawiając ofertę kształcenia na rok akademicki 2022/2023.

Wśród uczelni zaprezentowały się między innymi: Akademia Nauk Stosowanych z Elbląga, Wyższa Szkoła Bankowa z Gdańska oraz Szkoła Policealna im. Jadwigi Romanowskiej z Elbląga.

W zorganizowanych spotkaniach uczestniczyli uczniowie klas maturalnych, którzy stoją przed kolejnym wyborem dalszej ścieżki edukacyjnej, bądź zawodowej po ukończeniu nauki w Zespole Szkół.

Celem poszczególnych spotkań było zaprezentowanie przez gości wszystkich kierunków kształcenia, funkcjonowania poszczególnych kół naukowych oraz przedstawienie działalności turystycznej, kulturalnej i sportowej poszczególnych uczelni.

mgr Gabriela Figacz
doradca zawodowy