REKRUTACJA

Do rekrutacji mogą przystąpić uczennice i uczniowie uczęszczający do klasy drugiej, trzeciej i czwartej Technikum żywienia i usług gastronomicznych, klasy drugiej i trzeciej Zasadniczej szkoły zawodowej - kucharz oraz trzeciej i czwartej Technikum Obsługi Turystycznej.

Procedura rekrutacji dotyczy staży realizowanych w Niemczech oraz w Austriii w obiektach gastronomiczno-turystycznych. Szczegóły rekrutacji opisano w Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa, który jest dostępny na stronie, w zakłądce "pliki do pobrania".

Aby potwierdzić chęć udziału w procedurze rekrutacyjnej, należy do dnia 28.10.2016 roku złożyć w sekretariacie szkolnym formularz zgłoszeniowy oraz wziąć udział w rozmowie kwalifikacyjnej.

Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w dniu 3.11.2016 (czwartek)  w sali nr 26 w godzinach od 7.30 do 13.00.

Rozmowę przeprowadzą nauczyciele języków obcych oraz przedstawiciel Zespołu Rekrutacyjnego.