REKRUTACJA

Rozpoczynamy procedurę rekrutacji do projektu pt. „SZANSA NA SUKCES - doskonalenie i rozwój umiejętności zawodowych uczniów na poziomie europejskim".

Do rekrutacji mogą przystąpić uczennice i uczniowie uczęszczający do klasy drugiej i trzeciej Technikum żywienia i usług gastronomicznych, Zasadniczej szkoły zawodowej - kucharz oraz klasy drugiej, trzeciej i czwartej Technikum obsługi turystycznej.

Procedura rekrutacji dotyczy staży realizowanych w Niemczech oraz w Austriii w obiektach gastronomiczno-turystycznych. Szczegóły rekrutacji opisano w Regulaminie rekrutacji i uczestnictwa, który jest dostępny na stronie, w zakłądce "pliki do pobrania".

Aby potwierdzić chęć udziału w procedurze rekrutacyjnej, należy do dnia 02.02.2016 roku złożyć w sekretariacie szkolnym formularz zgłoszeniowy oraz wziąć udział w rozmowie kwalifikacyjnej.

Rozmowa kwalifikacyjna odbędzie się w dniu 9.02.2016 (wtorek)  w sali nr 30 w godzinach od 8.00 do 12.00.

Rozmowę przeprowadzą nauczyciele języków obcych mgr Gabriela Kuszner-Drobik, mgr Justyna Hukałowicz oraz przedstawiciel Zespołu Rekrutacyjnego.