WYCIECZKA DLA NAJLEPSZYCH UCZNIÓW SZKOŁY

Dwudziestu jeden uczniów Zespołu Szkół nr 2 z najlepszą średnią za pierwszy semestr roku szkolnego 2016/2017, wraz ze stypendystką Prezesa Rady Ministrów Iloną Andzel wzięło udział w wycieczce do Trójmiasta.

Takie kulturalno-edukacyjne wyjazdy to już tradycja szkoły. Młodzież obejrzała film Pokot – polsko-niemiecko-czesko-szwedzko-słowacki dramat i kryminał z 2016 roku, w reżyserii Agnieszki Holland na podstawie powieści Olgi Tokarczuk.

Wśród uczestników wycieczki, która była w całości sponsorowana przez Radę Rodziców i dyrektor szkoły panią Wiolettę Przyborowską, znaleźli się przedstawiciele Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych, Technikum Obsługi Turystycznej, Technikum Mechanicznego, Technikum Informatycznego oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej w zawodach: sprzedawca, mechanik pojazdów samochodowych, fryzjer oraz kucharz.